Wydawnictwo Precjoza zajmuje się pisaniem, redakcją i drukiem książek na specjalne życzenie naszych klientów. W myśl starożytnej sentencji verba volant, scripta manet (słowa ulatują, zapisane pozostają) piszemy i drukujemy unikalne oraz ekskluzywne wydania książek, które zawierają najbliższe ich sercu historie.

 

Przez lata trwania firm, instytucji i organizacji dzieją się rzeczy o których powinni pamiętać Ci którzy po nas przyjdą, dlatego nasze wydawnictwo wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i stwarza wyjątkowe pozycje książkowe na zlecenie konkretnych firm, instytucji i osób.

Wydaj z nami

swoją książkę.

Jak to działa:

1

2

3

4

5

Państwo przesyłacie nam w formie cyfrowej (mail, skan)lub tradycyjnej - pocztowej zdjęcia, kronikę, zapisane historie Waszych firm, instytucji, miast, wsi ect.

 

Po analizie materiału nasze wydawnictwo przesyła propozycje książki (temat, zakres zdjęć, propozycji ilościowe stron, jakości wydania, oraz ostatecznej ceny).

 

Po akceptacji przez Państwa książki, nasi autorzy przystępują do pisania książki oraz składu.

 

Po złożeniu całości książki przesyłamy ją do Państwa do akceptacji.

 

Po akceptacji książka jest drukowana i wysyłana bez-pośrednio do Państwa wraz z umową która zapewnia Państwu prawa autorskie do książki.

Propozycja sponsorowana:

Mamy świadomość tego iż nie każdą instytucję stać na wydanie pozycji książkowej dlatego proponujemy tzw. książki sponsorowane.

 

Na czym to polega?

 

Państwo poszukują sponsorów którzy sfinansują wydanie książki,
w zamian za umieszczenie ich reklamy w Waszej książce lub lokowania ich firmy w tekście książki. Dzięki temu koszt wydania książki dla Państwa jest zerowy a pozyskane środki ze sprzedaży książki możecie przekazać na własne potrzeby.

 

Co zyskuje sponsor?

 

Reklamę która dociera do odbiorców z jego terenu.

 

Pozytywny wizerunek w środowisku w którym znajduje się jego firma.

 

Reklamę która będzie trwała w książce przez pokolenia i która będzie często odwiedzana.